کاغذ پاپیروس کاوه

پاپیروس با قابلیت تولید سالیانه 35000 تن یکی از مهمترین تولیدکنندگان مقوا در ایران محسوب می شود. این شرکت قادر به تولید طیف وسیعی از کاغذ و مقوای بسته بندی شامل فلوتینگ، تست لاینر، کرافت، لاینر و تاپ وایت میباشد. همچنین این مجموعه قادر به تولید سایر گریدهای کاغذ صنعتی همچون کاغذ مناسب برای لوله مقوایی می‌باشد. موقعیت استراتژیک پاپیروس، این شرکت را قادر می سازد تا محصولات خود را در مدت زمان بسیار کوتاه به طیف وسیعی از بازارهای داخلی و خارجی ارائه دهد. این شرکت عمدتا در ایران حضور دارد اما در آینده نزدیک امیدواریم آن را به سایر کشورها نیز بسط دهیم.

پاپیروس به شدت در زمینه تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کند تا طیف وسیعی از محصولات جدید با کیفیت بالا را در اختیار شرکا و مشتریان وفادار خود قرار دهد. از ارزشهای اصلی پاپیروس ارائه محصولات با کیفیت بالا برای مشتریان و کمک به حفظ محیط زیست و رفع نیازهای بازار است.

پاپیروس از ابتدا به مسئولیت خود در حفظ محیط زیست خود آگاه بود. بازیافت کاغذهای باطله و تبدیل آن به انواع مختلف محصولات جدید. نگرانی از محیط زیست در تمام جنبه های مربوط به تولید گسترده است. این فرآیند، از تصفیه آب شروع می شود، از مواد افزودنی شیمیایی تجدید پذیر استفاده می کند و با تلاش بی پایان برای سبز نگه داشتن محیط زیست پایان می یابد.

 

خیابان سهروردی شمالی، انتهای خیابان ابن یمین، نبش خیابان سیبویه، پلاک 33

02142318000

اسکرول به بالا